Mal olmakla gazeteci olmak arasında fark olmalı

Yetkili konfederasyonun bir kaç hafta önce imzaladığı rezalet Toplu sözleşmeyi kendince aklamaya çalışan sözümüz ona bir gazeteciye Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ayar verdi.

“Son yapılan rezil Toplu Sözleşmeyi aklamaya gücün yetmez, çünkü rezillik boğaza kadar çıkmış.Kime yağ çektiğine dikkat et, ayakçılık yapma” diye seslenen Genel Başkanımız İsmail Koncuk, “Türkiye Kamu-Sen 2007’de imza atmış mı, atmamış mı? önce ona bak” dedi.

Genel Başkan Koncuk;

“Mal olmakla gazeteci olmak arasında fark olmalı. Diyorki, “2007’de Türkiye Kamu Sen olarak %2+2’ye imza attığınızı ne çabuk unuttuk”Yuh sana!

Bir gazeteci önce bakar 2007’de Türkiye Kamu-Sen imza atmış mı, atmamış mı?Ondan sonra yazar.Bir gazeteci dolmuşa binmez.İyi binmişsin.

Türkiye Kamu-Sen 2007’de Toplu Görüşmede imza atmamıştır, yani mutabakat yoktur.Bizim imza atmadığımız metin dahi daha fazla zam getirmiştir.

Son yapılan rezil Toplu Sözleşmeyi aklamaya gücün yetmez, çünkü rezillik boğaza kadar çıkmış.Kime yağ çektiğine dikkat et, ayakçılık yapma” dedi.

Genel Başkanımız İsmail Koncuk, ayakçı gazeteciye, “Türkiye Kamu-Sen’in neler yaptığını öğrenmek istiyorsan sana bir link vereyim de öğren” diyerek ilgili kazanımlarımızın yer aldığı haberi okumasını tavsiye etti.

SENDİKACILIĞI ÖĞRENMEK İSTEYENLER TÜRKİYE KAMU-SEN’İN TARİHİNİ İYİ İNCELESİN

https://kamusen.org.tr/icerik_goster.php?Id=11230

 

Kaynak : https://kamusen.org.tr/icerik_goster.php?Id=11241

Hakkında İsmail Koncuk

Okumak isteyebilirsiniz

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Sancılı Başlıyor

Türk EğitimSen Genel Başkanı Sayın İsmail Koncuk’un 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Başlangıcı ile ilgili değerlendirmesini …

2018 memur için toplu sözleşme görüşmeleri

İsmail Koncuk’un Toplu Sözleşme Açıklaması

2018-2019 toplum sözleşme görüşmelerinde Türk Eğitimsen Başkanı Sayın İsmail Koncuk’un basın açıklaması 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica